Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Ural Apartment, Chelyabinsk

Snadná online rezervace Ural Apartment a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Chelyabinsk bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Ural Apartment (Apartmány), ubytování Chelyabinsk, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Ural Apartment. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Ural Apartment může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Ural Apartment se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Ural Apartment vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.4

Ural Apartment (Apartmány), Chelyabinsk

Prospekt Lenina 33/a, Chelyabinsk, Rusko (Zobrazit hotel na mapě)

Ural Apartment
Ural Apartment 1Ural Apartment 2Ural Apartment 3Ural Apartment 4Ural Apartment 5Ural Apartment 6Ural Apartment 7Ural Apartment 8Ural Apartment 9Ural Apartment 10Ural Apartment 11Ural Apartment 12Ural Apartment 13Ural Apartment 14Ural Apartment 15Ural Apartment 16Ural Apartment 17

Located in Chelyabinsk, a 10-minute walk to Revolutsyi Square, Ural Apartment offer self-catering accommodation with free WiFi.

The comfortable apartment features a sofa and flat-screen cable TV. Guests can use the fully equipped kitchen with a stove, oven, microwave and fridge. The bathroom offers a bath or shower.

Cafes and shops can be found within 15 minutes' walk from Ural Apartment. The nearest bus stop is a 3-minute walk away.

Chelyabinsk-Glavny Train Station is 2.5 km from the apartment and Chelyabinsk Airport is 21 km away.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Ural Apartment)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Jídlo a pití

Láhev vody

Doprava

Letištní transfer, Letištní transfer (za poplatek), Parkování na ulici

Služby pro rodiny a zábava

Televizní programy pro děti

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Ural Apartment)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 12:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Ural Apartment)

Informujte prosím Ural Apartment o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.