Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

4 hvězdičkové penziony Chelyabinsk, Rusko

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Chelyabinsk bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování Chelyabinsk, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Chelyabinsk věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel Chelyabinsk, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Apartmány Chelyabinsk , Hostely Chelyabinsk , Hotely Chelyabinsk , Penziony Chelyabinsk , Penziony – hostince Chelyabinsk , Prázdninové domy Chelyabinsk

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování Chelyabinsk, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku Chelyabinsk se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu Chelyabinsk, apartmán Chelyabinsk, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: 4 hvězdičkové penziony

zobrazeno: 1–1 (z 1)

Guest House Sibirskiy 4**** Penziony, Chelyabinsk

Penziony, Guest House Sibirskiy
9.2

Truda Street 76, Chelyabinsk, Rusko

Do centra města Chelyabinsk: ~1.0 km | Zobrazit hotel na mapě

This guest house in Sibirsky’s city centre is just 300 metres from Chelyabinsk Opera and Ballet Theatre. It offers a 24-hour reception, free Wi-Fi and a traditional sauna. Modern, individually furnished rooms with fine wooden panelling and colourful wallpaper are ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu