Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

1 hvězdičkové hostely Chelyabinsk, Rusko

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Chelyabinsk bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování Chelyabinsk, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Chelyabinsk věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel Chelyabinsk, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Apartmány Chelyabinsk , Hostely Chelyabinsk , Hotely Chelyabinsk , Penziony Chelyabinsk , Penziony – hostince Chelyabinsk , Prázdninové domy Chelyabinsk

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování Chelyabinsk, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku Chelyabinsk se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu Chelyabinsk, apartmán Chelyabinsk, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: 1 hvězdičkové hostely

zobrazeno: 1–1 (z 1)

Nice hostel 1* Hostely, Chelyabinsk

Hostely, Nice hostel
9.2

UL. SVOBODY 108 A , Chelyabinsk, Rusko

Do centra města Chelyabinsk: ~2.0 km | Zobrazit hotel na mapě

Located in Chelyabinsk, a 14-minute walk from Pushkin City Gargen, Nicehostel features a shared lounge, as well as free WiFi. This 1-star hostel offers a 24-hour front desk and a shared kitchen. Local points of interest like Chelyabinsk Academical Drama Theatre and ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu